Strony internetowe

Zaczynamy pracę !

Trafiłeś tu bo potrzebujesz stronę dla siebie, lub dla swojej firmy. Współpraca z nami jest miła, łatwa i na jasnych zasadach. Poniżej poznasz ceny, zasady współpracy oraz kroki które z łatwością wspólnie pokonamy aby wykonać dla Ciebie witrynę. Jeżeli już tu jesteś to doskonale znasz korzyści jakie płyną z posiadania własnej strony internetowej. W skrócie je przypomnimy. Są to: łatwość odnalezienia Twojej firmy i oferty przez klienta, budowanie wizerunku marki, zaistnienie na runku lokalnym, regionalnym i światowym, nowi klienci i wiele innych.

Nasze ceny

Wiemy że cena odgrywa bardzo ważna rolę przy podejmowaniu decyzji o zakupie strony internetowej. Wiemy również że każdy ma różne potrzeby oraz możliwości. Nasza oferta jest dla wszystkich. Od tych małych po tych dużych. Poniżej znajduje się ogólny cennik naszych usług. Pamiętaj że ceny mogą się zmienić i są zależne od wielkości i złożoności Twojego projektu.

Wizytówka

99 zł

netto

1 zakładka

Projekt graficzny

Instalacja

Hosting 1 GB

zamów

mini strona

199 zł

netto

do 3 zakładek

Projekt graficzny

Instalacja

Hosting 5 GB

zamów

strona firmowa

499 zł

netto

do 5 zakładek

Projekt graficzny

Instalacja

Hosting 10 GB

zamów

sklep

od 999 zł

netto

Wielofunkcyjny sklep

System zarządzania

Moduły płatności, księgowe

Hosting 50 GB

zamów

Elementy zawarte w cenie

Responsywny projekt graficzny

System zarządzania treścią (do wyboru Joomla, Wordpress)

Uzupełnianie treści witryny

Zdjęcia z bazy do 500px szerokości

Instalacja na dowolnie wskazanym serwerze

Hosting w chmurze mundumo.eu

Dodatki: galeria, formularz kontaktowy, slider

Gwarancje i kopię zapasową strony

Pisemną umowę o współpracy

Trzy proste kroki od zamówienia do finalnej strony

Aby ułatwić współpracę i zrealizować projekt w jak najkrótszym czasie stosujemy sprawdzony przez nas sposób trzech kroków. Prosimy zapoznaj się z nimi. Ułatwią nam one całą pracę, zdejmując z Ciebie cały trud wykonania strony internetowej.

1. Kontakt

Napisz do nas, lub zadzwoń. Opowiesz nam o swoim projekcie, firmie i oczekiwaniach. Otrzymasz od nas propozycję cenową, wzór umowy i plan realizacji. Zostanie Ci przydzielony indywidualny opiekun który zadba o cały proces realizacji zlecenia.

2. Zamówienie

Gdy ustalimy szczegóły poprosimy Ciebie o odesłanie podpisanej umowy. Abyśmy rozpoczęli pracę nad Twoją stroną będzie potrzeba zaliczka minimum 30% wartości zamówienia. Otrzymasz oczywiście fakturę VAT.

3. Realizacja

Bierzemy się do pracy! Realizacja zamówienia trwa zazwyczaj do 7 dni. Cały czas będziesz w stanie śledzić postępy pracy. Gdy skończymy możesz wprowadzić poprawki. Finalna wersja jest gotowa! Pozostaje wgrać stronę na serwer i już Twoi klienci mogą z niej korzystać.

Twoja strona jest gotowa !

Wielu klientów zaufało naszemu doświadczeniu. Prosimy zaufaj nam i Ty. Zapewniamy wysoki poziom naszych prac, elastyczność oraz atrakcyjne ceny i czas realizacji. Nie musisz mieć wiedzy z zakresu programowania i tworzenia grafik. Wystarczy nam Twoja wizja i plan. Staramy się aby nasza oferta i zasady współpracy były przejrzyste, jasne i zrozumiałe. Jeżeli nie widzisz powyżej oferty dla siebie daj nam znać. Przygotujemy indywidualną wycenę Twojego projektu. Podejmiemy się realizacji każdego pomysłu! Napisz do nas już dziś, podbijmy razem internet!