O nas

Kim jesteśmy

Jesteśmy firmą zajmująca się tworzeniem stron internetowych, aplikacji mobilnych, grafiki komputerowej. Istniejemy od 2002 roku. Naszym celem jest ciągłe doskonalenie naszego zespołu oraz technik pracy. Wierzymy że dobrze wykonana i zaprojektowana strona internetowa może pomóc w odniesieniu sukcesu przez naszych klientów. Jesteśmy otwarci na propozycje klientów, możemy być przewodnikiem przy tworzeniu stron internetowych lub wykonać zlecenie bez udziału klienta opierając się na wskazówkach i pomyśle. Nie jest ważne czy wiesz jak ma wyglądać i funkcjonować strona to zadanie powierz nam. W tym samym czasie rozwijaj swój biznes.

Poznaj nasz zespół

Posiadamy trzy zespoły, w każdym z nich znajdują się eksperci i pasjonaci. Ludzie z ogromnym doświadczeniem, zdolni i kreatywni. Są u nas po to aby każdy powierzony nam projekt został wykonany perfekcyjnie, a nasz klient był zadowolony z końcowego rezultatu.

Programiści i graficy

Biegli w używaniu języków PHP, HTML5, Java, JavaScript, Python, SQL, ciągle poszerzający swoją wiedzę i umiejętności. Graficy pracujący na Adobe Photoshop, Corel, Gimp

Sprzedaż i wsparcie

Zawsze do Twojej dyspozycji, pomogą doradzą, odpowiedzą na wszystkie pytania. Co najważniejsze przeprowadzą przez cały proces tworzenia strony internetowej.

Administratorzy / sieć

To oni dbają aby nasze serwery zawsze działały i były dostępne. Najwyższy poziom usług jest dla nas kluczową sprawą. Jakość serwerów hostingowych i wiedza administratorów jest na pierwszym miejscu.

Pasja przy tworzeniu stron internetowych
jest kluczem do sukcesu

Opinie klientów

Ogromne doświadczenie, znakomita współpraca. Profesjonalne podejście do klienta, szybka realizacja zlecenia

- Karol

Przede wszystkim zrozumienie pomysłu i projektu. Terminowa realizacja zamówienia

- Patrycja

Pomoc od początku do końca. Nie musiałem nic wiedzieć na temat stron. Efekt końcowy = zachwyt

- Adam

Od A do Z - kompleksowo

Składając zamówienie na dowolną stronę lub aplikację otrzymasz indywidualnego opiekuna, który krok po kroku przeprowadzi Twoją firmę przez proces tworzenia nowej witryny. O nic się nie martw, nie musisz znać się na programowaniu, tworzeniu grafik, zasad funkcjonowania internetu. Wystarczy twój pomysł i wskazówki reszta należy do nas. Zapewniamy że końcowy efekt spełni Twoje oczekiwania. Zaoszczędzisz dużo czasu, który możesz poświęcić na rozwój swojej firmy.

Jeżeli masz pytania zapraszamy do kontaktu.

Kontakt

Projekty i witryny
które uchwycą twoją uwagę